Ing. Miroslav Joch

To nejlepší pro vás i Budějovice

Budějčáci se brzy dočkají nového parku

Budějčáci se brzy dočkají nového parku Budějčáci se brzy dočkají nového parku

Park ve Čtyřech Dvorech, budovaný za přispění evropských prostředků, je sice stále obehnaný páskami, ale Budějčáky už láká k návštěvě. Oficiálně ho pro veřejnost chceme otevřít na sklonku léta.

Areál nabídne vyžití pro různé věkové skupiny. Děti zde najdou vedle klasického hřiště i inline či vodní hřiště. Vodní plocha bude zároveň v zimě sloužit jako kluziště. Pro mládež je určen skatepark. V areálu najdete i multifunkční hřiště pro míčové hry. Celý park je protkaný sítí cyklo a inline tras. Nezapomínáme ani na seniory, pro které – a nejen pro ně – je určena fitstezka. Jako zázemí pro odpočinek, půjčovnu sportovního zařízení či sociální zařízení bude sloužit originálně navržená kavárna.

Areál parku je ale rozsáhlý a jeho výstavba přišla na cca 25 miliónů korun. Aby park mohl opravdu sloužit veřejnosti a nepadl za oběť vandalům, je nezbytné zabezpečit jeho provoz a ochranu. Areál bude mít svého správce a také hlídací službu ve dne i v noci.

Ing. Miroslav Joch

Narodil se 11.4.1977 v Českých Budějovicích, absolvoval ČVUT Praha. Je úspěšným podnikatelem a zároveň působí na pozici 1. náměstka primátora Českých Budějovice a radního Jihočeského kraje. Je ženatý, má dvě děti. Členem ČSSD od 2002

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © Ing. Miroslav Joch, 2012 - 2014

Česká strana sociálně demokratická České Budějovice
Facebooková stránka Ing. Miroslava Jocha