Ing. Miroslav Joch

To nejlepší pro vás i Budějovice

Na cestující už u Samsona neprší

Vedení města konečně našlo recept, jak dosáhnout dohody, která by umožnila stavbu přístřešků na zastávkách Samson a Senovážné náměstí – DK Metropol. „Pro vedení města je důležité ochránit cestující MHD před nepřízní počasí a dosáhnout tak většího komfortu při cestování,“ vysvětluje důvody iniciativy první náměstek primátora pro ekonomiku a majetek města Miroslav Joch (ČSSD).

„Po několika letech hledání řešení, jak umístit přístřešek pro cestující MHD v zastávce Samson, se vedení města dohodlo se společností Budějovický měšťanský pivovar a přístřešek je ukotven přímo do zdi pivovaru, kterou pivovar z tohoto důvodu opravil,“ osvětluje příčinu problému Miroslav Joch. 

Jednání se vedou i s majiteli DK Metropol. „Město již několik let usiluje zřídit přístřešek i na zastávce na Senovážném náměstí – DK Metropol, jednání s jeho majiteli se v současné době nesou v pozitivním duchu,“ dodává Miroslav Joch.

 

Ing. Miroslav Joch

Narodil se 11.4.1977 v Českých Budějovicích, absolvoval ČVUT Praha. Je úspěšným podnikatelem a zároveň působí na pozici 1. náměstka primátora Českých Budějovice a radního Jihočeského kraje. Je ženatý, má dvě děti. Členem ČSSD od 2002

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © Ing. Miroslav Joch, 2012 - 2014

Česká strana sociálně demokratická České Budějovice
Facebooková stránka Ing. Miroslava Jocha